5.00 / 1 oy

Rambo: Last Blood (2019)

Fragmanından beklentilerimden daha fazlaydı ama Rambo'yu kızını kurtarmaya çalışan bir baba olarak görme fikri her ne kadar ilginç olsa da son Rambo filminden beklentilerim sanırım daha fazlaydı. En azından ormanda yaşamayı tercih etmiş eski bir profesyonel asker olsaydı belki en azından ben daha mutlu olabilirdim. Bir de fragmanda eski filmlere çok fazla glashback'li göndermeler yapması hoşuma gitmedi, sanki önceki filmlerin ekmeğini yemek ister gibi bir çağrışım yaptı bende. Neyse, Eylül 2019'davizyona girince hep birlikte göreceğiz bakalım son Rambo filmi nasıl olmuş..

A.Akbaş

22.08.2019 15:52

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 12 Kasım 2021 00:28
    2

    Rambo serisini geçiyorum, herhangi bir korku filmi için bile aşırı vahşi ve kanlı bir film olmuş. biz çocukken rambo filmleri izlenebilir aksiyon filmleriydi ama bugün bu filmi bir çocuğun izlemesi kesinlikle sakıcnalı olacaktır. sylvester stallone neden Rambo serisini bu şekilde bir film ile sona erdirmiş açıkçası aklım ermedi.

  • 15 Şubat 2022 15:41
    0

    bu kadar vahşi bir filmi ben de beklemiyordum. önceki filmlerdeki maket parçalama sahneleri nerede bu filmdeki vahşet nerede

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rambo: Last Blood (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.