5.00 / 1 oy

Playstation'da ailecek oynanabilecek oyun tavsiyeleri (2021)

Pandemi dönemini ailecek evde geçiriyoruz ve Playststion 4 oyun konsolu ile içindeki çok oyuncuları bir şekilde arada oynayarak eğleniyoruz. Aynı anda 2 kişinin oynayabildiği çeşitli oyunlar ile (bkz: Playstation 4 için 2 kişilik araba yarışı oyunu tavsiyesi konuları keşke daha fazla olsa) oldukça keyifli zamanlar geçiriyoruz. street fighter ya da mortal kombat bile aile içinde oynandığında bir şekilde oynanabiliyor ve oldukça da keyifli oluyor.

Bu soruda sormak istediğim sosu ise aynı anda 4 kişinin oynayabileceği oyunlar var mıdır ve varsa playstation store'da yer alacak şekilde isimlerini yazabilir misiniz? 4 kişiye ekranın bölünmesi çok karmaşık olabilir ama bir ara monopoly ya da katil kim tarzı oyunlar gördüğümü hatırlıyorum playstation'da. en azından birileri oynamış olup da tavsiye ederlerse saatlerce inceleme videosu izlemek zorunda kalmamış olurum.

gumanji

17.01.2021 17:40

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 15 Ocak 2021 00:11
    13

    Benim kafayı taktığım oyun bu sene için NBA 2K20 oldu, kampanyalı satın aldım ve çok da severek halen oynamaya devam ediyoruz evde. 2 kişinin eşzamanlı olarak oynayabildiği A Way Out diye bir oyun vardı onu da severek oynamıştık. PS Deals'tan fiyatlarını takip ederseniz kampanyalı bir dönemde yakalamış ve ucuza almış olursunuz. Ya da basketbol seviyorsanız NBA 2K21'i de belki şlerleyen günlerde güzel bir fiyata yakalayabilirsiniz. Aynı anda 2 kişi olabiliyor ama belki ikişer kişiyi iki takıma yerleştirerek 4 kişi de oynanabiliyor olabilir

  • 14 Ocak 2021 22:51
    6

    Tennis world tour: çok eleştirilen bir oyun ama biz çok eğlenerek oynuyoruz. 2 kişi olduğunu iyi bilyorum ama eşli oyun modunda belki 4 kişi de oluyor olabilir bir bakın. bu arada 4 tane dualshock 4 kol mu aldınız nasıl oynayacaksınız?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation'da ailecek oynanabilecek oyun tavsiyeleri (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.