5.00 / 1 oy

Plakalığa isim yazıp kargoyla gönderen mağaza arıyorum

İnternetten ve e-ticaret sitelerinden çok araştırdım ama tam olarak istediğim gibi bir uygulama yapan bir firma göremediğim için buradan sormayı uygun buldum. Aracımın plakalığında sürekli olarak aracı götürdüğüm servislerin reklamını yapmaktan sıkıldım ve yazacaksa kendi çalıştığım firmanın adı yazsın istedim. Logosu ile birlikte siyah plaka üzerine beyaz yazılarla benim verdiğim logo ve fontla birlikte yazı yazdırmak istiyorum.

Plaka ölçüleri standart olacak, kare plaka falan gibi özel bir isteğim de yok, bildiğimiz dikdörtgen plaka. Uygun bir fiyat alabilirsem 100 taneye kadar toplu olarak sipariş de verebilirim ama önden en azından bir tek plakalığın örneğini numune olarak görmem gerekiyor. Bu şekilde hizmet veren ve uzaktan çalışan bir dükkan ya da firma tanıdığınız var mı? Hazırladığı tek örneğin fotoğrafını whatsapp'tan göndermesi yeterli, ya da kargoyla gönderirim derse alıcı ödemeli olarak da kargoyu kabul edebilirim.

Korkut Kaya

06.10.2020 08:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Mayıs 2022 13:49
    0

    kesinlikle çok boş işler, işin anlamsızlığını geçiyorum zaten ilk servise gittiğinizde plakalığınızı sökerek kendi plakalıklarını takacaklar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Plakalığa isim yazıp kargoyla gönderen mağaza arıyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.