5.00 / 1 oy

Onesignal ve React Native ile Push Notification Göndermek

React Native ile hem IOS hem de Android tarafında sadece Javascript kod yazarak native sayılabilecek bir yakınlıkta uygulamalar geliştirmeye başladım ama henüz eğitimin daha çok başlarındayım. React Native mükemmel bir fikir ama maalesef üçüncü parti node.js projelerini uygulamaya entegre ettiğinizde sıklıkla sürüm hataları alıyorsunuz ve projedeki tüm modüller için minör sürüm upgrade/downgrade'leri yapmak durumunda kalıyorsunuz. Bunun haricinde kullanıcılara push notification göstermek için en optimal çözüm şimdilik Onesignal kullanmak gibi görünüyor.

Kullanıcıya hem local olarak (belirli saat aralıklarında ya da belirli işlemleri gerçekleştirdiklerinde tetiklenen) lokal bildirimler ile uzaktan benim toplu olarak gönderebileceğim push notification'lar göstermek istiyorum. Bu konuda daha önce çalışmış ve uzaktan danışmanlık verebilecek kimse var mı?

Öz Hakiki Bumblebee

17.04.2020 00:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Onesignal ve React Native ile Push Notification Göndermek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.