5.00 / 1 oy

Murder Mystery (2019)

Sıfır beklenti ile karşısına oturduğum ancak son zamanlarda en çok eğlendiğim komedi filmiydi. Adam Sandler sanki biraz daha olgunlaşmış gibi, ya da absürd komedi filmi olmayınca bana bu performansı bile ciddi geldi, ama karakteri güldürüyor :) Jennifer Aniston da aynı rezil olma eğilimindeki umursuz normal kadın rolünü oynamaya devam ediyor. Film Rebel Wilson filmleri gibi derinliği olmayan ve sadece katmansız komedi sunan filmler gibi değil. Filmin karakterleri üzerine zaman harcanmışi her birisi filmden sonra aklınıza geliyor ve bir hareketi ile yine gülmenizi sağlıyor. Kısacası bence yılın en başarılı komedi filmlerinden birisi olduğunu düşünerek buradan paylaşmak istedim, üstelik her yaşa uygun komedi filmi de pek kalmadığını düşünürsek bu film sonuç itibariyla masum sayılabilecek komedi flmlerinden birisi :)

Not: katilin kim olduğunu spoiler olmasın diye yazmadım, cevap yazacak arkadaşlar da lütfen spoiler olarak belirtirlerse sonra kulakları çınlamasın :)

denizil

24.06.2019 11:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 12 Şubat 2022 16:02
    2

    mystery filmi olarak değil ama adam sandler komedisi olarak izlenebilecek bir film. jennifer aniston da eski performansında olmasa da yine kendini izletiyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Murder Mystery (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.