5.00 / 1 oy

Mr. Robot Soundtrack'ini Nereden Bulabilirim?

Yoğun beğeni yazılarından sonra ben de Mr. Robot dizisine başladım ve henüz sadece ilk bölümü izlemiş birisi olarak her gün en fazla bir bölüm izlemek için kendimi sınırlandırmaya çalışacağım. Senaryo oldukça hoşuma gitti, bilgisayar ve yazılım konularında böyle heyecanlı senaryolara zaten hep ilgim olmuştur :)

Diziyi izlerken çalan 2 parçayı soundhound ile yakalamaya çalıştım ama ikisini de araya konuşmalar girdiği için yakalayamadım. Sonra dizinin soundtrack'ini komple aramak aklıma geldi, derken spotify'da zaten Mr. Robot Soundtrack (All Seasons) adında özel yaratılmış bir liste buldum. Dizide çalan her parça çok güzel seçilmiş olduğu için soundtrack ile birkaç gün geçinebilirim muhtemelen :) Ama henüz şilk bölümde çalan parçaları bulamadım. Spotify'daki liste tam değilse sadece ilk bölüm ya da belki ilk sezonda çalan parçaları içeren soundtrack'e ulaşabileceğim bir platform bilen varsa cevap yazabilir mi?

Diziyi hiç izlememiş olanlar da Amazon Prime Video içinden diziyi bulabilirler, sadece ilk bölümü izlerlerse zaten benim gibi diğer bölümleri hemen izlememek için kendilerini tutmaları gerekecek :)

zoombi

18.10.2020 22:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mr. Robot Soundtrack'ini Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.