5.00 / 1 oy

Kapatılan instagram hesabının fotoğraflarını nasıl görebilirim?

Bir arkadaşımın instagram hesabında çocukluk fotoğraflarımız vardı ve bugüne kadar da kendi bilgisayarıma ya da telefonuma bu fotoğrafları kaydetmek nedense hiç aklıma gelmedi. Bugün açıp birisine göstermek istediğimde hesabın kapatılmış olduğunu fark ettim.

kapalı instagram hesabı

Hesaba giriş yapınca "Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir. Instagram'a geri dön." yazısı çıkıyor. Yani hesabın beni engellemediğini ve tamamen kapatıldığını anlıyorum bu mesajdan. Peki bu kapatılan instagram hesabının daha önce paylaştığı fotoğrafları bulabileceğim bir internet sitesi ya da uygulama var mı? Hesap bildiğim kadarıyla dışarıdan da erişime açık olduğu için google önbelleklerinde olabilir diye baktım ama yoktu. Web archive sitesine de baktım ama orada da kaydedilmemiş. Benzer amaçla imstagram hesaplarının fotoğraflarını kaydeden, geçmişlerini gösteren ya da kapatıldıktan sonra silinen fotoğrafları görebileceğim bir uygulama ya da internet sitesi varsa nereden nasıl yapılır bilgisi olanlar yardımcı olabilir misiniz?

bedo

27.11.2020 16:11

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kapatılan instagram hesabının fotoğraflarını nasıl görebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.