5.00 / 1 oy

Iron Man Black Widow filminde hayata mı dönüyor?

Black Widow filmi 9 Temmuz'da gösterime girecek (uzun zamandır vizyona giriş tarihi erteleniyordu) ve arka arkaya yeni fragmanları düşmeye devam ediyor. Filmde elbette Black Widow rolünde yine Scarlett Johansson var.

Son zamanlarda yerli ve yabancı medyada çok sayıda Iron Man hayata mı dönecek ve olası bir cameo var mı haberi görünce film ve senaryo hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istedim.

--Spoiler

Tony Stark'ın Black Widow filminde dirilemeyeceğini biliyoruz, çünkü zaten Avengers: Endgame (2019) filminde hem Tony Stark, hem de Black Widow bizlere ömür olmuştu. Zaten Black Widow filminin hikayesi de Natasha Romanoff karakterinin geçmişini anlatıyor. Ama filmin geçtiği tarihlerde Tony Stark halen hayatta olduğu için bir cameo ihtimali var, ama Robert Downey Jr.'ın Marvel ile sözleşmesi sona erdiği için böyle bir camo ihtimali de açıkçası çok fazla yok.

-Spoiler-

Filmi pandemi nedeniyle çok kere erteledikten sonra Marvel Studios, Disney+ ile anlaştı ve film 9 Temmuz 2001 tarihinde Disney Plus'tan izlenebilir. Netflix, Amazon Prime Video, BluTV vb. diğer dijital yayın platformlarında ise izlenmesi mümkün değil.

 

Editör editi: sitede daha önce açılan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: 2020'de çıkacak Marvel filmleri ve çıkış tarihleri

bkz: Yüzünüzü Marvel Film Sahnelerine Koyan Telefon Uygulaması Reface

bkz: MCU filmleri hangi sırayla izlenmeli?

bkz: Netflix'teki Tüm Türk Filmleri

bkz: Çıkmak üzere olan efsane aksiyon filmleri (Mayıs 2021)

bkz: 2020'nin En İyi Korku Filmleri

keto

19.05.2021 15:46

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 23 Haziran 2022 07:18
    0

    hayata döndüğü ya da döneceği yok ama paralel evrenlerde farklı bir tony stark karakterini tom cruise'un oynayacağı söylentisi çok yaygın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Iron Man Black Widow filminde hayata mı dönüyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.