5.00 / 1 oy

instagram'da isim kullanımda mı boş mu kontrol etmek

Aklımda birkaç farklı instagram hesabı açma fikrim var, ama aklıma gelen tüm isimlerin instagram adresleri herkes tarafından çoktan satın alındığı için resmen açıkta kaldım. Aklıma gelen her bir ismi de kayıt ekranında yazmak büyük bir zaman kaybı oldu. Daha instagram'ını bulsam bunun youtube'u var, belki domain'i var. Problem çok parametreli yani ve tümü aynı anda boş olan bir isim bulmak da çok zor olduğu için internette bu sorunun bir çözümü belki vardır diye araştırayım dedim. İyi ki de bakmışım, çünkü aynı anda onlarca farklı sosyal medya platformunda arama yaparak bir ismin boş olup almaya müsait olup olmadığını bulan ücretsiz internet siteleri varmış. Bu başlığı da bu siteler hakkında herkesi bilgilendirmek amacıyla açıyorum.

Hatta bu amaçla hazırlanmış çok sayıda araç ve uygulama varmış ama ben kendi adıma en memnun kaldığım üç internet sitesini aşağıya yazıyorum:

https://checkuser.org/

https://instausername.com/availability

https://www.istaunch.com/instagram-username-availability/

Bu internet siteleri sayesinde aklınıza gelen bir kanal ismi hangi plantformlarda müsait ve hangi platformlarda daha önce alınmış tek seferde hızlıca görebilirsiniz.

Editör editi: Benzer başlıklar için;

bkz: instagram vanish mode nedir?

bkz: instagram'da diğer hesaptaki bildirimi gösteren kırmızı noktayı kaldırmak

bkz: Instagram için SMM Paneli Kullanmak Faydalı mı Zararlı mı?

bkz: instagram takipçi hileleri 2021'de çalışıyor mu?

bkz: Çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır?

bkz: Instagram Profil Fotoğrafı Kendiliğinden Kayboldu

 

emeklimafya

31.03.2021 13:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da isim kullanımda mı boş mu kontrol etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.