5.00 / 1 oy

Instagram'da takip ettiğiniz düğün fotoğrafçıları ve tavsiyeler

Instagram'da düğün fotoğrafçılarının hesaplarını fikir vermesi amacıyla takip etmeye başladım, özellikle beğendiğim birkaç yabancı instagram hesabı var ve bu başlığı da hem bu yabancı instagram düğün fotoğrafçılarının adreslerini paylaşmak, hem de sizin tavsiye edeceğiniz Türk ya da yabancı düğün fotoğrafçılığı instagram hesaplarını paylaşabilmeniz amacıyla açıyorum.

carlymphotography

elizabethladuca

hannahmezzadriphoto

henryandmac

kellydillonphotography

lindsay.connors

Not: bu yazmış olduğum yabancı düğün fotoğrafçıları, daha sade ve doğal fotoğraflar çektikleri için ilgimi çekti. Daha iyi Türk fotoğrafçılar yok mudur derseniz fazlasıyla vardır ama daha doğallıktan yana birisi olarak birbirinin kopyası olan aşırı uçuk gelin ve damat fotoğrafları yerine bunlar gibi daha doğal fotoğrafları daha çok beğeniyorum. Zaten bu eklediğim instagram hesaplarının takipçi sayılarına da bakarsanız instagram'daki çok popüler düğün fotoğrafçılığı hesapları gibi on binlerce kişi tarafından takip edilen hesaplar olmadığını görebilirsiniz. Daha doğal ve herkes tarafından bilinmeten hesapları buradan paylaşırsanız bence sayfa da içerik anlamında daha verimli olmuş olacaktır.

betusum07

10.02.2021 18:16

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 18 Mart 2022 07:29
  3

  kimsenin kendi düğününden sonra başla kişilerin düğünlerinin fotoğraflarını düzenli olarak takip edeceklerini düşünmüyorum, en azından benim mantığım bana bunu söylüyor

 • 1 Kasım 2021 11:59
  2

  instagram'da düğün fotoğrafçılarından başka düğün fotoğrafçısı takip eden kimse olduğuna inanmıyorum. eğer yakın zamanda düğününüz olacaksa o zaman geçici bir süre birkaç düğün fotoğrafçısını takip edersiniz anlarım da günlük olarak sürekli takip eden birisi olabileceğine gerçekten inanmıyorum. zaten hepsinin pozları da üç aşağı beş yukarı aynı, bir de gelin damat fotojenik olmayınca ne yapsın fotoğrafçı..

 • 18 Mart 2022 23:20

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da takip ettiğiniz düğün fotoğrafçıları ve tavsiyeler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.