5.00 / 1 oy

Göz Kapağı Sarkması Ameliyatı Fiyatı Nedir?

Kendimi bildim bileli göz kapağı sarkması rahatsızlığından muzdarip birisiyim ve acaba zamanla kendi kendine düzelir mi diye beklemekten vazgeçerek ameliyat olmaya karar verdim. Bu ameliyatın adı da blefaroplasti olarak geçiyor.

Normalde yaşlanmaya bağlı olarak ileri yaşlarda daha sık görülen bir rahatsızlık olmasına rağmen ben kendimi bildim bileli bu rahatsızlığa sahibim. Hatta sıklıkla uyuyor musun ya da neden baygın bakıyorsun gibi sorulara maruz kalmaktan da oldukça sıkıldım. Okuduğum kadarıyla operasyon hiç zor değil, lokal anestezi ile çok zor olmayan bir operasyon yapılıyor. Ama operasyondan sonraki iyileşme süreci biraz zor geçiyormuş. Bir süre gözlerde morarma ve şişlik olması normal karşılanıyor ve buz kompresi tavsiye ediliyor. Dikişler çıkıncaya kadar biraz sancılı bir süreç olsa da göz ve kaş ifadelerini ortaya çıkartmak için bence ihtiyaç duyanlar için yapılması gereken bir operasyon.

Ankara'da ya da İstanbul'da tavsiye edeceğiniz bir uzmandan (plastik cerrahi) göz kapağı sarkma ameliyatı olmak istiyorum ama internette ameliyat fiyatını yazan kimseyi de göremedim. 2020 yılı itibariyle blefaroplasti ameliyatı fiyatı nedir ortalama olarak bilenler bir rakam yazabilirlerse çok sevinirim.

zozdogan

21.10.2020 19:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Göz Kapağı Sarkması Ameliyatı Fiyatı Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.