5.00 / 1 oy

Google Chrome'da Silinen Bookmark'ları Geri Getirmek

Google Chrome'da eski bookmark'ları (sık kullanılan yer imleri) temizlerken yanlışlıkla en sık kullandığım kısayolları içeren bookmark'ları ve klasörü de sildim. Opera gibi tarayıcılarda silinen bookmark'lar gibi bir klasör olduğundan çok da titizlenmemiştim sildiğim dosyaları silerken ama sonra bir baktım, trash (geri dönüşüm kutusu) gibi bir olay yok google chrome bookmark yöneticisinde. Opera nasıl olsa google chrome'un aynısı diye hatalı bir varsayımda bulunmuşum belli ki.

Google Chrome'u birkaç cihazda oturum açılmış olarak senkronize kullanıyorum. Bookmark'ları yanlışlıkla sildikten sonra hemen diğer bilgisayarlara baktım belki onlarda bu silme işlemi henüz yansımamıştır diye ama tümünde anında gitmiş resmen. Peki google chrome'da silinen bookmark'ları kurtarmak ve geri getirmek gibi bir özellik hiç mi yok yani soğuk su mu içmem gerekiyor şimdi benim?

nibelunga

25.01.2021 01:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Ocak 2021 18:38
    21

    Yakın zamanda aynı hatayı ben de yaptım. Aşağıdaki yolda bookmarks.bak gibi bir dosya var, içinde eski silinen yer imlerinizi bulabilirsiniz

    C:\Users\kullaniciadi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google Chrome'da Silinen Bookmark'ları Geri Getirmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.