5.00 / 1 oy

iki PDF dosyası arasındaki benzerlikleri bulmak

Elimde yaklaşık 50'şer sayfalık iki adet pdf dosyası var elimde. Bu iki pdf dosyasının bir kısmı aynı, bir kısmında da ortak olan cümleler var. Pdf dosyalarını karşılaştırarak aynı olan yerlerini tespit edebilen bir internet sitesi, uygulama ya da bilgisayar programına ihtiyacım var. Saaatlerce uğraşsam bile tüm benzerlikleri gözle tespit edebilmem mümkün değil, kaldı ki muhtemelen bunun gibi intihal kontrolleri yapmamı gerektirecek çok daha fazla iş çıkacak başıma.

Acrobat Reader kullanıyorum ama ücretsiz sürüm olduğu için olabilir, hiçbir faydalı araç bulamadım içinde durumumla ilgili. Farklı pdf programları da var ama özellikleri arasında pdf karşılaştırma ya da benzerlikleri bulma gibi bir özellik göremedim. Son ümidim bu amaçla hazırlanmış bir telefon uygulaması ya da internet sitesi. İstediğim ise, iki pdf dosyasını sağlı sollu açıp her ikisine de aynı olan cümleleri farklı bir renkte göstermesi ya da arka planlarını sarı ile boyaması ve hangi pdf dosyasının kaçıncı sayfasının diğer pdf dosyasının neresinde geçtiğini göstermesi.

murattdostist

23.09.2020 15:05

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
iki PDF dosyası arasındaki benzerlikleri bulmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.