5.00 / 1 oy

Ghostbusters: Afterlife Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

Ghostbusters filmleri (1984 ve 1989 yılındaki orijinal filmler) bugün bile keyifle izlenebilen ve logosundan hayaletlerine kadar inanılmaz bir yaratıcılığa sahip filmler. 2016 yılında çekilen film de fena değildi ama Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Rick Moranis, Ernie Hudson ve Harold Ramis gibi bir kadronun keyfini de verebilmekten çok uzak kalmıştı.

Ghostbusters: Afterlife filmi ile 2021 yılında klasik filmlerdeki ekipmanları (araçlar, silahlar gibi) da göstererek hafif nostaljik bir film ile seriye fantastik komedi tadında, ama muhtemelen çocuklar tarafından daha çok sevilecek yeni bir film çekme kararı alınmış. Filmin yönetmeni Jason Reitman ve başrollerde de Finn Wolfhard, Mckenna Grace ve Carrie Coon gibi isimler yer alıyor. Filmi önceki devam filmlerinden daha ilginç kılan ise filmde Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd ve Ernie Hudson gibi orijinal filmde de yer almış isimlerin yer alacak olması. Ayrıca bir diğer tanınmış oyuncu olan Paul Rudd da filmin fragmanında kendini gösteriyor.

Ghostbusters: Afterlife filmi 11 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecek. Filmin sadece sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor, ancak filmin yayın tarihi gelinceye kadar pandemi sürecine de bağlı olarak Netflix, Amazon Prime Video, HBO, Disney+, Exxen ya da BluTV gibi dijital yayın platformları ile anlaşıp anlaşmayacağını da zaman gösterecek.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Matrix 4 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Top Gun 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Shang-Chi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Escape Room 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Space Jam 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Netflix Haziran 2021 Filmleri ve Dizileri

farukeczanesiiiiii

13.06.2021 12:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ghostbusters: Afterlife Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.