5.00 / 1 oy

Evde yapılabilecek kardiyo çalışmaları ve ekipmanları

Spor konusunda yavaş yavaş kendimi düzene sokmaya başladım ve spora gidemeyeceğim zamanlarda da evde düzenimi aksatmadan yapabileceğim kardiyo çalışmaları için araştırma yapıyorum. Koşu, spinning ya da kürek gibi ekipmanları evde alsam acaba apartman şartlarında çok gürültü yaparak komşulara ses yaparlar mı? Yapmazlarsa evde yapabileceğim kardiyo seçenekleri ve ekipman tavsiyelerinizi istiyorum. Kullandıktan sonra katlayıp kaldırabileceğim portatif ürünler de olursa harika olur.

marcos

30.08.2019 00:45

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 18 Ağustos 2022 17:23
  3

  ustalara laf anlatmaya ve eğri büğrü işleri düzeltmeye çalışırken zaten iştah da kalmıyor, koşturmacayla sinir stres sahibi olup yemekten kesiliyorsunuz. özellikle eşyalı eve boyacı aldıysanız tığ gibi olursunuz tez zamanda

 • 18 Ağustos 2022 16:22
  2

  evinizde tadilat varsa ve ustalar da kirli çalışıyorlarsa size güzel bir haberim var, en az 2 kilo vereceksiniz temizlik yaparken. köşe bucak giren tozun pisliğin peşinde elinizde bez gezerken otura kalka zaten kan ter içinde kalıyorsunuz, sonuç olarak mutfakta da yemek hazırlayabilecek ve dinlenebilecek bir ortam yoksa bu durum size kiloya varan kardiyolar sağlamış olabilir hadi yine iyisiniz

 • 18 Ağustos 2022 18:32
  0

  evimde tadilat yaptırmayı düşünmediğim için aslında bir eliptik bisiklet ya da kürek çekme aleti olabilir diye düşünüyorum, her seferinde ev boyatmak daha yorucu olur gibime geldi :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evde yapılabilecek kardiyo çalışmaları ve ekipmanları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.