5.00 / 1 oy

Evde kalabalıkken oynanabilecek PS4 oyunları tavsiyeleri

Evde çok arkadaş kalabalıkken hep beraber oynanabilecek Playstation 4 oyunları için biraz araştırma yaptım. 

1. That's You: Tüm cihazlar aynı wi-fi bağlantısına bağlandığında telefonlar ile oyun entegre oluyor. Aynı ekrana bakarak kendi telefonlarınızdan arkadaşlarınızı ne kadar tanıyıp tanımadığınızı ölçen ve oldukça eğlendiren soru cevap temalı bir oyun.

2. Risk: Domination: Malum artık kutu oyunlar çok pahalı oldukları için bir akşamlık kalabalık bir ekip organizasyonu için kutu oyun almak açıkçası biraz sıkıyor. Üstelik kutu oyunda oyunu board üzerinde oynamak çok daha fazla zaman alırken telefonda bir çok işlem otomatik olarak gerçekleştiğinden oyunun kendini oynamaya zaman kalmış oluyor. 4 arkadaş aynı ortamda iken telefondan Risk oynamak, savaşlarda ve ittifaklarda aynı ortamda olmak çok eğlenceli oluyor. Ayrıca çok askerli savaşlarda uzun uzun zar atma derdi de ortadan kalkmış oluyor.

3. Hidden Agenda: Binlerce oyun içerisinde bugüne kadar deneyimleyebileceğiniz en özgün olanlardan birisi Hidden Agenda oyunu. Çok kişi konsol başındayken vereceğiniz kararlara göre farklı sonlara sahip bir polisiye/macera oyunu.

gumanji

28.01.2020 18:33

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 30 Mayıs 2022 06:53
    0

    mortal kombat 1 ya da street fighter 2 turnuvası yapmanın yerini tutabilmesi çok zor

  • 8 Şubat 2020 18:50
    0

    Kesinlikle "risk" ilk sırayı alacaktır. daha önce hiç oynamamışlar için anlaması, mantığı ilk başlarda biraz güç olsa da bir iki oyun sonra her cinsiyet, her yaş grubu için eğlenceli ve hatta heyecanlı bir oyun haline dönüşecektir. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evde kalabalıkken oynanabilecek PS4 oyunları tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.