5.00 / 1 oy

Ev için dekoratif büyük boy puzzle tavsiyeleri

Evin duvarlarında dekoratif olarak en güzel duran şeyin sıkıcı tablolar yerine puzzle'lar olduğunu fark ettim, hem hazırlama süreci çok zevkli hem de duvarda çok şık duruyor ve üzerinde de harcanan bir emeği temsil etmiş oluyorlar. kahverengi mobilyaları olan bir oturma odası için Da Vinci'nin Vitruvius Man puzzle'ı çok şık duruyor. En az 1500-2000 parça olması şart tabi.

Benzer puzzle önerileriniz için burayı kullanalım :)

oznurmavi

19.05.2019 19:50

Bu soru 6 kez yanıtlandı.

 • 29 Mayıs 2019 04:07
  12

  Pablo Picasso tarafından yapılan Guernica tablosu bence inanılmaz bir eser, insan bakmaya doyamıyor. Açıkçası bu hevesle ben bu puzzle'ı alalı sanırım 5 yıl falan geçti, köşelerini yaptıktan sonra haftalarca iç kısımlara doğru kayabilmek için debelendim ama sonunda pes ettim ve salondaki masayı da daha fazla işgal edemeyececeğim için kutusuna toplayıp kaldırdım. bir gün tekrar başlayacağım ve o tabloyu bitireceğim ama sonunda eksik parça çıkarsa diye de çok korkuyorum :)

 • 25 Mayıs 2019 20:37
  8

  Da Vinci kadar da bugüne damgasını vurmuş, popüler kültür akımları tarafından hem esinlenilmiş hem de ticari olarak kullanılmış bir sanatçı daha yoktur muhtemelen. Son akşam yemeği tablosu (The last supper) arkasında geometrik olarak halen üretilmeye devam eden bir çok teoriye ev sahipliği yapıyor. mimari bir ofis için güzel bir duvar dekoru olabilir ama evimin duvarında da görmek isteyeceğimden pek emin değilim. Mona lisa tablosu deseniz artık o kadar çok gördüm ki gerçeğini verseler atabilirim. The Virgin and Child With St. Anne isimli tablosu ise bana hep çok duygusal ve anlamlı gelmiştir, ama puzzle olarak satılıp satılmadığından da emin değilim.

 • 27 Mayıs 2019 16:46
  5

  Abidin Dino'nun "Mutluluğun Resmi" tablosu benim en sevdiğim eslerden birisidir, sıkılmadan saatlerce bakıp hem duygulanabilirim hem de tebessümle mutlu olabilirim. İster puzzle olarak olsun isterse de notmal tablo olarak hem sanatsal bir eser olarak hem de unuttuğumuz değerleri hatırlamak adına bence her evde asılı olmasında fayda olan bir eder.

 • 28 Mayıs 2019 08:21
  4

  Van Gogh - Starry Night tablosu mavi renkleri ve yağlı boya etkileri ile bence insanlık adına iyi ki yapılmış denebilecek bir eser, puzzle olarak da büyük boyları satılıyor ama yapması da tablonun %70'i aynı renkte aynı desende olduğu için çok zor olur muhtemelen

 • 28 Mayıs 2019 05:14
  2

  büyük boy dünya haritası puzzle'ları var, istediğiniz renkte bulabilirsiniz ve hem gerektikçe bakıp faydalanmak amacıyla hem de şık bir dekor olarak duvarınızda istediğiniz odanızda sergileyebilirsiniz, hatta iş yerleri için uygun puzzle tablolar arasındanda bence en mantıklı olanı olabilir. parçaları toplarken de ülkelerin ve şehirlerin yerlerinden puzzle'ı yapması da daha kolay olur :)

 • 13 Temmuz 2022 06:14
  0

  özellikle yazlık evlerde harika bir dekor oluyor, yazlık evde sıkılıp da hesaplı atraksiyon arıyorsanız güzel fikir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev için dekoratif büyük boy puzzle tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.