5.00 / 1 oy

Erşan Kuneri Filmi Çıkış Tarihi Nedir?

Cem Yılmaz'ın ilk kez AROG filminde gördüğümüz ve o zamandan beri bu adamın hikayesinden çok efsane film çıkar dediğimiz Erşan Kuneri karakteri sonunda spin-off oluyor, film ya da dizi olacağı konusunda farklı teoriler olsa da Cem Yılmaz tarafından senaryonun yazılmaya başlandığı açıklamasının gelmiş olması bile başlı başına büyük bir olay.

erşan kuneri 2022Cem Yılmaz'ın her filminde çoğunlukla aynı ekiple film çekiyor olmasından yukarıdaki karakterlerden hangisinin kim olacağı konusunda kafamda teoriler olsa da (Miki Muammer Zafer Algöz olabilir mesela) bunu da filmin tanıtım filminde görecek şekilde merak unsuru olarak bırakmayı tercih ediyorum. Filmin çıkış tarihi şimdilik 2022 olarak görünüyor, umarız bu tarihte ileriye doğru bir öteleme olmaz.

Arşan Kuneri karakterini en son Arif ve 2016 filminde görmüş ve renkli dünyası hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olmuştuk. Erşan Kuneri filminde de kahramanımızın 1975-1978 yılları arasındaki sinema macerası anlatılacak gibi görünüyor, mavi donlarımızı getirdik bekliyoruz.

malabacak

21.07.2020 15:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erşan Kuneri Filmi Çıkış Tarihi Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.