5.00 / 1 oy

Ebeveynler için akıllı telefon kontrol ve takip uygulaması tavsiyesi

Bu uygulamalara genelde casusluk uygulaması adı verildiği için başlığı bu şekilde açmayı daha uygun gördüm çünkü bir ebeveynin de kendi çocuklarının akıllı telefon kullanımlarını takip ve kontrol hakkı olması gerektiğini düşünüyorum. İnternette aklınıza gelebilecek anahtarkelimelerle aramalar yapıca çok sakıncalı yerlere ve güvensiz olması muhtemelel uygulama reklamlarına denk gelebiliyorsunuz. Ben bu uygulamalardan kurumsal bir firma tarafından geliştirilmiş olan ve güvenerek kullanılabilecek bir öneri almak istiyorum. Aynı zamanda mümkünse kurulu olduğu telefonda kendi varlığını da gizlemesi gerekiyor. Ek olarak whatsapp mesajlaşmalarını kaydetmeli, girilen internet sitelerini kayıt altına almalı ve youtube gibi video platformlarında izlenen videoların hangileri olduğunu kaydetmeli. Hatta keşke bir de aile alarmı modu olsa da sakıncalı bir içerik gelmesi durumunda da haber verse. Android ve IOS için tavsiye edebileceğiniz böyle bir takip uygulaması varsa yazabilirseniz çok sevinirim.

Not: spyzie.com sanırım böyle bir uygulama ama fiyatları da inanılmaz fazla. Aylık 50 dolar ücreti olmayan bir uygulama olursa çok sevinirim.

minebirinci

01.09.2019 16:17

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

 • 27 Mayıs 2022 09:58
  3

  bu sistemler o verileri kendilerine de çekiyorlardır diye tahmin ediyorum, size bir aracı üzerinden ulaşan verinin o aracı tarafından kullanılmadığını düşünmek saflık olur

 • 27 Mayıs 2022 08:04
  2

  bence öncelikle bunun yapılması mı yoksa yapılmaması mı daha doğru onun tartışılması lazım

 • 6 Haziran 2022 15:22
  0

  siz daha çocuğunuza yetişemeden çocuğunuz muhtemelen youtube videolarından kendini gizlemeyi öğrenecektir. teknoloji konusunda yeni kuşak ile yarışabilmek başlı başına bir mesai gerektiriyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ebeveynler için akıllı telefon kontrol ve takip uygulaması tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.