5.00 / 1 oy

Cem Adrian’ın youtube yorumlarını açması

Cem Adrian’ı ilk çıktığı günden beri severek dinlerim ve izlerim. Benim için apayrı bir yere sahip sesini kullanışı, bestelerindeki anlam yükü, melodileri ve daha birçok şey… Her ne kadar konserlerinde bulunmayı sevsem de şarabımı alıp tek başıma dinlemek de ayrı bir keyif benim için. Sadece şarkılarının farklı olması mı yoksa diğer sanatçılardan (şarkıcı demedim!) farklı oluşu mu bilmiyorum lakin onda insanı kendine çeken bambaşka bir yaşanmışlık var sanki. Belki biraz gizem, kim bilir…

Şarkı sözleri, melodileri kadar bu şarkılara çekmiş olduğu klipleri de bir o kadar faklı. Youtube’ta şarkılarını dinlerken bazen yorum kısmına kayıyor insanın eli, diğer insanların yapmış olduğu yorumlardan öğrenilen bilgiler olabiliyor sanatçılar, gruplar ve başka yerde bulunamayan bilgiler gibi. Fakat 2020’ye kadar Cem Adrian’ın hiç bir videosunda yorumlara denk gelmemişken geçen gün dinlediğim bir şarkısında yorum kısmının açık olduğunu fark ettim. Kendisi değil de başkası mı yükledi acaba dedim, öyle de değil. Ya da başkasına ait bir şarkıyı yorumlamış olduğu içindir dedim fakat daha önce de bu şekilde yorumladığı şarkılar olmuştu onlarda da yorum yasağı vardı. 

Şu an baktığımda 2020’de yüklenen birçok şarkıda yorum kısmı açık. Benim denk geldiğim birkaç şarkısı:

 * Kulakların Çınlasın

 * Neredesin Sen

 * Telli Turnam

Nedenini merak etsem de yorum kısmının açık olması beni sevindirdi. Umarım kötü yorumlar, küfürler olmaz da seviyeli bir şekilde devam ettirebilir Cem Adrian hayranları. 

lazo

30.12.2020 19:57

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Cem Adrian’ın youtube yorumlarını açması

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.