5.00 / 1 oy

Fransız Askısı Yapan Ünlüler Kimler?

İnternetten Seda Sayan'ın fransız askısı yaptırma uygulamasını gördükten sonra fransız askısına karşı olan antipatimi biraz yenmiş oldum ve sonuçlarının da olumlu olduğunu görüyorum. Botoks yaptırdığı için çok olumsuz sonuçlar alan ve hatta mimiklerini bile kaybeden çok ünlü gördük geçmişte, dünyaca ünlü hollywood yıldızları da dahil bu gruba. Fransız askısı ise hem daha maliyetsiz, hem de daha az tehlikeli gibi geldiği için internetten başka hangi ünlülerin fransız askısı yaptırdıklarını araştırdım ama başka da bir haber bulamadım açıkçası.

Acaba Seda Sayan'dan başka fransız askısı yaptıran ünlü olmadığı için mi ben internetten başka fransız askısı yaptıran ünlü bulamıyorum yoksa ünlüler botoks ya da fransız askısı gibi uygulamalar yaptırdıklarını paylaşmak istemedikleri için mi sonuç çıkmıyor?

Bu arada sitede benzer konular hakkında çok yazı ve soru var, katılım biraz daha artsa çok güzel bilgi kaynağı olacak nitelikte.

bkz: Sudocrem cilt lekelerine iyi gelir mi?

bkz: Kalıcı oje ne kadar dayanır?

bkz: Isana Power Serum Vitamin C Shot Ürün İncelemesi

bkz: Isana Lifting Serum Q10 Kırışıklık Önleyici Ürün incelemesi

bkz: Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

bkz: Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

demetalev

19.02.2021 17:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fransız Askısı Yapan Ünlüler Kimler?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.