5.00 / 1 oy

Bilgisayarıma e-kitap nasıl indirebilirim?

Merhaba, teknolojinin ilerlemesiyle artık çok sevdiğimiz ve her an yanımızda olsun dediğimiz kitapların elektronik olarak yani e-kitap olarak yanımızda olması biz kitap sevenler için bulunmaz bir nimet. Her ne kadar basılı kitapların sayfalarına dokunmak, dokusunu hissetmek ayrı bir keyif verse de ben de biraz geç olsa da elektronik kitap okumaya başlayacağım bu gidişle. Çünkü bir yerlere giderken hangi kitabı alsam yanıma ya hızlıca okur bitirirsem kitap okumadan bir günüm nasıl geçer diye düşünmekten de kurtulmuş olacağım böylece. Fakat e-kitap okumak için nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda sizlerden yardım isteyeceğim.

Laptop'umun aynı zamanda tablet de olabilme özelliği olduğu için ayrıca bir e-kitap okuyucusu almak mantıklı gelmedi. Ne kadar çok cihaz o kadar çok yer kaplama, cihazı kaybetme ihtimali ve maliyet kalemi benim gözümde. Dolayısıyla istiyorum ki bir cihazım olsun her şeyi yapabileyim onunla. Şükür ki laptop'um bahsettiğim özellikleri içeriyor. Fakat sorunum uzun zamandır bazı kitapların sadece e-kitap (elektronik kitap) olarak yayımlanması ve benim bu kitapları satın alma imkanım olsa da bilgisayarıma indirebilir miyim. İndirsem bile pdf formatında olmadıkları için nasıl açabilirim sorularıma cevap bulamıyor olmam.  

Hangi sitelerden, hangi formatta e-kitap indirmeliyim. Bunun için hangi uygulamaları edinmem daha iyi olur. Ve en önemlisi e-kitap okuyucu mu almam gerekir yoksa laptop'umda okuyabilir miyim. 

sevecen

01.12.2020 21:30

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bilgisayarıma e-kitap nasıl indirebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.