5.00 / 1 oy

BB Glow (Kalıcı Fondöten) Nedir?

Kalıcı Fondöten olarak da bilinen BB Glow uygulamasını çevremde sıklıkla duyar oldum. Özellikle yüzünde lekeleri olan kişiler için (doğum lekesi, güneş lekesi, yaralardan ya da sivilcelerden kalan lekeler gibi) yeniden doğmuş hissi veren bir uygulama olarak bahsediliyor. Açıkçası benim tereddütlerim var her ne kadar yüzümdeki lekelerden kurtulmayı çok istesem de. Ne kadar dermokozmetik, kozmetik leke giderici krem serum varsa denedim lakin bir türlü kurtulamıyorum lekelerden. Bilmiyorum belki son çare BB Glow denerim. 

Öncelikle kimyasal içermediğini bitkisel doğal ürünlerin yüzdeki deri altına enjekte edildiği söyleniyor. İlk seansta bile etkisini gösterdiği belirtilse de 10 gün arayla 3 seans uygulanması gerektiğini vurguluyor herkes. Yüz hassas bir bölge olunca haliyle insanın aklına ağrı-acı olacak mı sorusu geliyor. Ve cevap ne yazık ki evet, ağrı sızı birkaç gün devam edebiliyormuş ne kadar işlem yapılırken anestizi kremi ile cilt uyuşturulsa da.. Bu kadar ağrı sızı çekip insan uzun bir süre sefasını sürmek ister değil mi? Elbette, fakat bu soru da istenilen cevabı veremiyor ve etkisinin 8 ay ile en fazla 1 yıl sürdüğü söyleniyor. 

Bu yazdıklarım benim çevremde yaptıranların söyledikleri. Belki profesyonel kişiler değildi uygulama yapanlar ya da kullanılan serumlar yeterli kalitede değildi. sizlerden yaptıran varsa bilgi alabilirsem çok sevinirim. Çünkü her gün sürdüğüm leke giderici krem ve serumlar iile fondötenler zaten yeterince maliyet oluşturuyor bana. 

Filiz06

01.12.2020 13:33

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
BB Glow (Kalıcı Fondöten) Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.