5.00 / 1 oy

AVM'de kurulacak stand için satılacak ürün fikirleri

AVM'lerde mağaza kiraları çok yüksek ama pazar mantığı ile düşünüldüğünde içerisine giren insanların sayıca çokluğu halen avm'lerde satış yapmayı cazip kılmaya devam ediyor. Kiraları dükkanlara göre daha ucuz olan stand'lar hem ortalık alanda herkesin görebileceği şekilde oldukları için bence potansiyelleri daha fazla, hem de insanlar dükkanlara girince satış personelleri tarafından sıkıştırılmaktan usandığı için uzaktan bakmayı tercih ediyor, önünüzde paravan gibi engelleyici bir şey de olmadığı için stand çok mantıklı bir alternatif.

Atıştırmalık ürünler ya da gümüş takılar konusunda fikirlerim var ama sizlerden de yaratıcı stand fikirleri konusunda görüşlerinizi almak isterim.

Burçin64

09.08.2019 16:57

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 9 Eylül 2022 02:27
    0

    bence çok enteresan fikirlere gerek yok, su ya da kahve satın ama hesaplı satın zaten önünüzde kalabalık bir avm ise sıra olacaktır. çiçek işi falan çok baydı ama çocuklara yönelik renkli ve kaliteli oyuncaklar da yine anne ve babalarını darlayan çocuklar tarafından rağbet görebilir

  • 9 Eylül 2022 05:55
    0

    oyuncak yerine biraz büyük bir alanınız varsa çocuklar için her tarafı açık ve dışarıdan da gözlemlenebilen palyaçolu falan oyun alanları bence en güzel iş, o avm'ye gelmeyecek çocuklu aileler bile sırf 1 saat rahat rahat gezebilmek için orayı tercih edebilirler

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
AVM'de kurulacak stand için satılacak ürün fikirleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.