5.00 / 1 oy

Adblocker Plus Artık Reklamları Engellemiyor?

Yıllardan beri hem Google Chrome'da hem de Firefox'ta kullandığım ve ara ara sorunlar yaşatsa da genel anlamıyla memnun olduğum Adblocker Plus eklentisi artık ne Youtube video öncesi reklamlarını engelleyebiliyor, ne de ekşi sözlük gibi sitelerdeki google reklamlarını engelleyebiliyor. Durum bir tek bende mi böyle yoksa Adblocker Plus kullanan herkes aynı sıkıntıları yaşıyor mu diye merak ettim çünkü kendimden başka şikayetçi olan kimseyi de görmedim forumlarda. Adblocker Plus benzeri başka bir reklam engelleyici tarayıcı eklentisi tavsiye edebilecek birisi varsa güncel olarak çalışan ve özellikle de youtube reklamlarını engelleyebilen bir eklenti adı verebilirse harika olur. Adblocker Ultimate demeyin, o eklentinin de kullanıcı bilgilerini ve trafiğini aldığı yönünde söylentiler var. Başka bir çalışan reklam engelleyici tarayıcı eklentisi var mıdır yoksa Adblocker Plus'ın reklam engelleme özelliğini geri getirmek bir şekilde mümkün mü?

akon

17.08.2020 03:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Şubat 2022 03:13
    2

    bence özellikle youtube reklamlarını bunca zaman engellemeyi başarmış olmasına şaşırmak gerek. dünyanın en büyük şirketinin temel gelir kaynağına milyarlarca zarar çomak sokmasına rağmen nedense çalışmasına izin verildi

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Adblocker Plus Artık Reklamları Engellemiyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.