5.00 / 1 oy

50 metre2 dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

50 metrekare (50M2) dizisi Netflix'te en çok izlenen yapımlar arasında ve ilk sezonu ile olağanüstü bir ilgi gördü. Dizi, Netflix'ten izlenebilecek diziler arasında en kaliteli dizilerden de birisi olarak gösteriliyor.

bkz: Netflix'te izlenebilecek Türk Dizi Tavsiyeleri

--spoiler--

Gölge'nin sezon sonunda kaldığı durum ve kimin kimi vurduğu ve ölüp ölmediği (Servet öldü mü yoksa Gölge mi vuruldu), 50metre2 dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandığı zaman belli olacak. Böylece mahalledeki evlerin akibeti, Mesut'un hapse girip girmeyeceği ve Gölge&Dilara ilişkisinin geleceği konusundaki sorularımızın yanıtları 2. sezonda ortaya çıkacak.

--spoiler--

Dizinin yapımcılığını üstlenen BKM, dizinin ikinci sezonunun yayınlanma tarihi konusunda henüz bir açıklama yapmadı ancak 2. sezonun 2021 sonlarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. 2. sezonu Netflix mi verecek derseniz 50 metre2 dizisi zaten bir Netflix dizisi olduğu için yine Netflix'te yayınlanmaya devam edecektir. Dizinin toplam kaç sezon olacağı konusunda da henüz resmi bir açıklama paylaşılmadı.

Sitede yer alan bazı benzer paylaşımlar:

bkz: Gelmiş geçmiş en komik yerli sitcom dizileri

bkz: Gelmiş geçmiş en iyi yerli absürt komedi filmleri ve dizileri

bkz: Netflix Film Tavsiyeleri Şubat 2021

bkz: Bir Başkadır Dizisi Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: Amazon Prime Video Komedi Filmi Tavsiyeleri

nahide1

09.02.2021 17:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
50 metre2 dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.