5.00 / 1 oy

Zenginler İçin Exclusive Sinema - Bel Air Circuit Nedir?

Bel Air Circuit, Hollywood'da sinema sektöründeki varlıklı prodüktörler, yönetmenler ve oyuncular için özel kullanım alanı sunan lüks sinema salonlarına verilen isimdir ve sadece davetiye ile kimlerin o salonu kullanabileceğini belirlemektedirler. Sadece davetiye de yetmiyor, bir de üzerine aylık 5.000 dolar gibi de aidatları var ve sadece seçkin bir zümreye hizmet vermesi açısından da sadece müşterisi olabilmek bile başlı başına bir ayrıcalık olarak değerlendiriliyor.

Bel Air Cut müşterileri olarak ünlü oyunculardan  Tom Cruise, Sharon Stone, Ben Affleck, Sylvester Stallone; yönetmenlerden Woody Allen, Steven Spielberg, Quentin Tarantino, David Lynch ve yapımcılardan da Peter Guber, Joel Silver, Lorenzo di Bonaventura gibi isimlerin bu pahalı servisten faydalandıkları belirtiliyor.

Sinema sektörünün içinde olup da ailecek sinemaya gidemeyecek kadar tanınır olmak travmatik bir durum olabilir ama bu isimlerle birlikte yeni çıkacak bir filmi izlemek ve film çıkışında goygoy yapmak da kulağa bir o kadar eğlenceli geliyor :)

 

koray2222

27.07.2020 13:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Şubat 2022 22:57
    0

    bu zenginlerin kendi şatolarında sinema odaları vardır bence, ama şato sahibi olmayacak seviyede zengin olanlar için güzel fikirmiş

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Zenginler İçin Exclusive Sinema - Bel Air Circuit Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.