5.00 / 1 oy

Yeni Avengers Filminde Tony Stark Olabilir Mi?

Tony Stark karakteri ve Iran Man kahramanı muhtemelen hem Marvel fanları tarafından en sevilen karakterdir; hem de bu karakteri canlandıran Robert Downey Jr. için ileri yaşlarında bile olsa kariyeri açısından karşısına çıkmış en bulunmaz şanstır.

Dikkat, tüm Avengers filmlerini izlemediyseniz bu soruyu okumayın, çok kötü spoiler içeriyor.

 

--spoiler--

Onca film içinde öldüğüne en çok üzüldüğüm iki karakterden birisi ismi lazım değil bir kahraman (başka filmin spoiler'ı olmasın diye adını yazmıyorum ama Kurtlar Vadisi Çakır da değil laugh) diğeri de Avengers serisine ve diğer tüm Marvel filmlerine hayat öpücüğü vermiş Tony Stark karakteridir. Oldukça dramatik bir sonla karakteri toprağa verdiler ama bundan sonra gelecek filmlerin selameti için Iron Man gibi bir karakterin halen gözden çıkartılabilir olduğunu düşünmüyorum. Nitekim reddit'te de tekrar bir zaman makinesi kurularak Tony Stark'ın diriltilebileceği ihtimali konuşuluyor. Sizce bu mümkün olabilir mi? Teorileri alalım...

--spoiler--

chung

21.08.2020 03:35

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yeni Avengers Filminde Tony Stark Olabilir Mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.