5.00 / 1 oy

The Godfather Coda Nedir ve ne zaman nereden izlenebilir?

Godfather serisinin hayranları için hep 3. filmin serinin zayıf halkası olduğu söylenir film birçok açıdan yıllardır eleştirilmeye devam etmektedir. Don Michael Corleone'nin (Al Pacino) dikenli saç modelinden tutun da Mary Corleone karakterini canlandıran Sofia Coppola'nın donuk oyunculuğuna kadar her türlü konuda açılmış onlarca tartışma forumunu internetten görebilirsiniz.

The Godfather serisinin yönetmeni Francis Ford Coppola, The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone filmi için mevcut çekimler ile yeniden bir kurgu yapacağını ve alternatif bir senaryo olarak yeniden yayınlayacağı müjdesini vermişti. Film 4 Aralık 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girdi ancak pandemi nedeniyle Godfather hayranlarının ne Türkiye'de ne de dünyada filmi sinemada izleyebilme şansları olmadı. Ama 8 Aralık 2020 tarihinde de blu-ray formatında dijital olarak yayınlanacak ve evlerimizden çıkmadan bu yeniden kurgulanmış filmi izleme şansı elde etmiş olacağız. Fİlmde önceki versiyonda olmayan bir sahne var mı konusunda bir bilgi olmasa da fragman tamamen eski sahnelerden hazırlandığı için filmin kalan kısmının da bildiğimiz sahnelerin yeniden sıralanması ile hazırlanmış olabilir gibi görünüyor.

Netflix ya da Amazon Prime Video filmin yayınlama haklarını alsa da evimizden dijital olarak bu filmi kendi ev sinemamızda izlesek harika olurdu ama şimdilik böyle bir gelişme de olmayacak gibi görünüyor.

karabada

07.12.2020 19:00

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
The Godfather Coda Nedir ve ne zaman nereden izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.