5.00 / 1 oy

The Batman Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

4. nesil Batman filmi serisi olarak Bruce Wayne ve Batman karakterlerine hayat verecek olan Robert Pattinson, The batman filminin fragmanından oldukça olumlu eleştiriler topladı. Kendinden önce Batman karakterini canlandıran Christian BaleMichael Keaton ve Ben Affleck (daha eski Adam West dönemini saymıyorum) gibi usta oyunculardan aldığı bayrağı gayet başarıyla taşıyacak gibi görünüyor.

Şimdilik emin olmadığım tek faktör ise yönetmen. Christopher Nolan (bkz: Christopher Nolan'ın En İyi 10 Filmi) yönetmenliğindeki Batman filmlerini çok beğenen bir sinemasever olarak Matt Reeves yönetmenliğindeki Batman filmlerinin kendinden önce oldukça yükseğe çekilen çıtanın üzerinden atlayıp atlayamayacağı ise şimdilik belirsiz.

The Batman filmi 2021 yılının sonlarında vizyona girecek olarak görünüyor ancak pandemi sürecinin daha fazla uzamasına bağlı olarak bu tarih yine değişebilir olarak ifade ediliyor. Ancak şimdilik belirlenmiş olan tarih 1 Ekim 2021 tarihi olarak görünüyor. Netflix gibi bir firma ile bir anlaşma olması şimdilik çok zor görünüyor ama insanların pandemi dolayısıyla sinemaya gitmiyor olmaları belki şartları değiştirebilir.

malabacak

25.08.2020 17:56

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Ekim 2021 00:38
    2

    fragmanlarını youtube'dan izleyebilirsiniz, filmin çıkması da eli kulağında. hiçbir süper gücü olmamasına rağmen nedense batman filmleri hep superman filmlerinden daha çok hoşuma gitmiştir benim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
The Batman Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.