5.00 / 1 oy

TeamViewer ile Kapalı Bilgisayarı Uzaktan Açmak

Selamlar, TeamViewer ile sabit bir şifre verdiğim bilgisayara uzaktan her seferinde bağlanabiliyorum. Hatta uzaktan çalışarak işlemlerimi de yaparak sonra bilgisayarı kapatabiliyorum. Ama ertesi gün de TeamViewer ile bilgisayara uzaktan bağlantı kurmam gerektiğinde eğer önceki gün bilgisayarı kapattıysam geçmiş olsun, çünkü geri açamıyorum.

Bilgisayarda gerekli ayarları ve düzenlemeleri yaparak ve TeamViewer  kullanarak kapalı olan bir bilgisayarı uzaktan TeamViewer ile açabilmek mümkün müdür ve eğer mümkünse nasıl yapılabilir? Uyku modundan değil, tamamen kapalı olmasından bahsediyorum, bilgisayarı uyandırma işlemi benim işimi maalesef görmüyor çünkü uzaktan bağlandığım bilgisayarın akşamları mutlaka kapalı olması gerekiyor.

Eğer TeamViewer yerine uzaktaki bilgisayarı sadece açmak için ya da tamamen uzaktan bağlanarak yönetmek için Google Remote Desktop gibi bir uygulama ya da yine ücretsiz olacak farklı bir program önerisi yapabilirseniz bu da işimi görür, kapalı bilgisayarı uzaktan açabildiğim sürece tüm çözümler benim için uygundur.

İlyas90

22.11.2020 02:46

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
TeamViewer ile Kapalı Bilgisayarı Uzaktan Açmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.