5.00 / 1 oy

TeamViewer farklı sürümlere bağlanmıyor

TeamViewer 14 sürümünü kullanıyorum ancak uzaktan bir bilgisayara bağlanmam gerektiğinde karşıdaki bilgisayar 14 değilse hemen "teamviewer farklı sürümlerde kullanan bir versiyon algıladı, lütfen bağlanmak için sürümleri aynı yapın" gibi bir hata veriyor. karşıdaki bilgisayarı da bağlanamadığım için sürümünü güncelleyemiyorum, durum çok saçma bir hal aldı anlayacağınız. Farklı sürümde teamviewer'a bağlanmak mümkün müdür, mümkünse bunu nasıl yapabiliriz?

enamel

23.06.2019 15:17

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 28 Haziran 2019 18:59
  9

  Sürekli olarak ticari kullanım şüphesi ile bağlantılarımı kopartıp duran bir program olduğu için ben beğenmiyorsan kullanma demek yerine alternatif çözüm önermeyi tercih ederdim. Bir program ücretsiz versiyonu kullanıldığında eleştirilemez demek çok yanlış bir düşünce biçimi, sonuçta para verip kullanan kişiler ya da firmalar da önce ücretsiz olarak deneyip, memnun olma durumlarına göre yazılımlara lisans ödemeyi ve satın almayı değerlendirmeye başlıyorlar. Ben yaygınlık olarak sizin durumunuzda teamviewer'dan kopmanızın çok zor olduğunu ancak AnydeskChrome Remote DesktopRealvnc gibi programları da denemek isteyebileceğinizi söyleyebilirim.

 • 28 Haziran 2019 14:51
  6

  Güncel Teamviewer sürümü 14, zaten öyle her ay güncelleme çıkartan bir firma olmadıkları için bence yeni sürümlerini kurdurabilmeleri için takip ettikleri bir kurumsal pazarlama stratejisidir ve saygı duymak gerekiyor. Netice olarak ücretsiz kullandığınız bir program ve diğer programlar gibi mail adresinizi isteyip de sizi sürekli mail bombardımanına tutup satın almaya ikna etmeye çalışmak gibi bir uygulamaları da yok. Cevap olarak hızlıca güncelle butonuna basmanızı ya da karşı taraftan basmasını istemeniz yeterlidir diye düşünüyorum.

 • 30 Haziran 2019 16:40
  3

  Kendi sayfalarında da durumu belirtmişler. Haftasonu ofisteki bilgisayarına bağlanıp da ufak tefek düzeltmeleri yapmak isteyenler için uzaktan güncelleme yapılamadığı için kötü bir uygulama bu, başka bir arkadaşınızın bilgisayarına bağlakacaksanız zaten güncelle butonuna basmasını söyleyebilirsiniz. Alternatif uygulamalar daha pratik olduğu için bence de denenebilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
TeamViewer farklı sürümlere bağlanmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.