5.00 / 1 oy

Tarayıcıda bir sitede javascript kodu yazmak ve çalıştırmak

Arkadaşlar şöyle bir şey yapmak istiyorum ama ne yapmam gerektiği konusunda tıkandım. Diyelim ki tarayıcan açtığım herhangi bir internet sitesinde (bana ait olmayan herhangi bir internet sitesi) kendi yazdığım javascript kodlarını çalıştırmak istiyorum. Neyin peşindesin derseniz bir sitede thumbnail'ler görünmediği için teker teker her bir fotoğrafa tıklamak ve ne olduğuna bakmak durumunda kalıyorum. Sadece client tarafında kendimin kullanacağı bir şekilde basit bir javascript kodu ile görsellerin ufak versiyonlarının görünüt olmasını istiyorum.

Javascript kodlarını bir şekilde yazarım ama uzun sayılabilecek bir kod olduğu için tarayıcı konsolunda çalıştırmak için fazla uzun olacak. Benim istediğim ise bu kodları js uzantılı bir dosya olarak kaydetmek, ama bu js dosyasını client tarafında bir internet sitesinde çalışır vaziyette nasıl ekleyebilirim bunu bilmiyorum. Tarayıcı eklentisi yazmadan daha basit bir şekilde js kodlarını ya da js dosyasını bu internet sitesinin client tarafında çalıştırabilmek için ne yapmalıyım?

zirzop

19.01.2021 14:29

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tarayıcıda bir sitede javascript kodu yazmak ve çalıştırmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.