5.00 / 1 oy

Spotify'da yılbaşını beklemeden en çok dinlediğim parçaları görmek

Spotify'da her yılbaşında o yıl boyunca dinlediğim müziklere ilişkin çok güzel bir özet geliyor. En çok hangi parçayı, albümü ve hatta müzik türlerini dinlemişsem bana harika bir rapor eşliğinde sunuyor. Bu raporu en detaylı şekilde inceleyen kişilerden birisi de benimdir muhtemelen.

Henüz Ekim ayının başlarındayız ama ben 2020 yılında hangi müzikleri, grupları ve müzik türlerini ne kadar dinlemiş olduğumu öğrenmek istiyorum. Yani spotify'ın zaten elinde olan isttistiklerle programatik olarka hazırlayıp paylaştığı favoriler listesini yılbaşı gelmeden önce görmek istiyorum. Desktop uygulamasına ve web arayüzüne baktım ama müzik dinleme istatistikleriniz ya da en çok dinledikleriniz gibi bir liste bulamadım. İnternette replayify.com adında bir internet sitesi var bu amaçla hazırlandığını anladığım, ama spotify giriş bilgilerimi bu siteye girmek istemediğim için (site spotify'a mı ait emin değilim) sitenin raporlamasını kullanamıyorum. Spotify'ın içerisinde böyle bir özellik varsa nereden erişebileceğimi ve nasıl kullanabileceğimi yazabilir misiniz?

symca99

04.10.2020 15:10

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'da yılbaşını beklemeden en çok dinlediğim parçaları görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.