5.00 / 1 oy

Spotify'da takip edilen grup albüm çıkartınca bildirim almak

Spotify listemde çok sayıda grubun albümleri kayıtlı. Birçok grubun parçaları favori listemde, biröok albümden de ayrıca listeler oluşturdum. Ama sanırım grupları takip etmek için grup sayfasını açıp follow (takip et) demek gerekiyor.

Kafamı karıştıran konu, spotify'dan ara ara dinlediğim gruplar yeni parça ya da albüm yayınladıklarında mail ile bildirim geliyor. Ama bunun yanısıra birçok grubun da yeni albümlerinden ya da parçalarından haberdar olamıyorum. Release Radar adını verdikleri bir liste var, bu listede de sürekli olarak parçalarını favorilerime eklemiş olduğum grupların yeni albümlerinden parçalar geliyor. Bu karmaşadan şunu mu anlamalıyım, Spotify aslında listelerime eklediğim ve sürekli olarak dinlediğim parçalardan yola çıkarak benim hangi grupları dinlediğim bilgisine sahip, bu bilgiyi işleyebiliyor ve bazı listelere de ekleyebiliyor. Ama her nasılsa yeni çıkan albümler konusunda beni haberdar etmiyor.

Eğer Spotify'da takip ettiğim grupların ya da sanatçıların yeni albümlerinden haberdar olabilmek için eksik yaptığım ya da yanlış anladığım bir şey varsa beni bilgilendirebilir misiniz?

symca99

04.10.2020 20:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'da takip edilen grup albüm çıkartınca bildirim almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.