5.00 / 1 oy

Spotify'da Son Dinlenen Şarkıları Görmek

Spotify'ı bilgisayar uygulamasından açtığımda Your Library (Kütüphaneniz) altında Recently Played (Son Dinlenenler) adında bir liste ile son dinlediğim parçaların albümlerini görebiliyorum. Birincisi bu listeyi Android telefon uygulamasında neden göremiyor olabilirim, ikincisi ise parçaları albüm albüm değil de parça parça görmek için bir ayar var mı?

Ayrıca son dinlediğim parçalar dışarıdan da görülebiliyor mu bunu merak ediyorum, mesela ben spotify'da takip ettiğim insanların (muhtemelen o esnada) ne dinlediklerini sağdaki friend activity bölümünde görebiliyorum. Benim de her dilediğim parça benim listemdeki herkese anında görünmüş mü oluyor?

Spotify'ı biraz derinlemesine kurcalayınca nasıl kullanacağımı bilmediğim çok özelliği olduğunu farkettim. Bugün biraz fazla soru sorabilirim, eğer cevabı çok basit sorular sorarsam da kusuruma bakmamanızı rica ediyorum.

symca99

04.10.2020 12:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'da Son Dinlenen Şarkıları Görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.