5.00 / 1 oy

Spotify'da Şarkının Sadece Sevdiğimiz Yerlerini Listeye Eklemek

Bugün müzik uygulamaları ile ilgili tüm sorunlarımı ve aklımdaki olmasını istediğim fikirleri aklıma geldikçe yazmaya karar verdim, soru başlığından da belki bazı arkadaşların anlamış olabilecekleri gibi spotify'da şöyle bir özellik var mı ve varsa nasıl yapılır bunu öğrenmek istiyorum. Mesela çok sevdiğim bir parça var ama parçanın intro'suna 3 dakika katlanamadığım için listede sıra her bu şarkıya geldiğinde spotify'a geçip elimle oynatma kısmından şarkıyı 3. dakikaya sarmak zorunda kalıyorum. Ama ben bu şarkının 3. dakikadan itibaren çalmasını istiyorum, istemediğim yerlerin ise otomatik olarak atlanmasını istiyorum.

Aslında spotify bu özellik eğer halen geliltirilmediyse keşke şu şekilde yapsa. Her şarkının sevdiğimiz yerleri vardır, bir parçanın solosu çok hoşumuza gidiyordur ya da başka bir parçanın sadece nakaratlarını beğeniyor olabiliriz. Keşke yıldızlı olarak işaretlediğimiz parçaları listeye eklerken süre olarak da şurada başlasın ve şurada bitsin diye belirtebilsek ya da istemediğimiz yerleri çalma süresinden çıkartabilsek.

Buna benzer bir özellik spotify içinde varsa nasıl kullanabileceğim konusunda beni yönlendirebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim, yoksa spotify belki bu soruyu görür de bu özellik bugüne kadar bizim aklımıza neden gelmedi diye şimşekler çakarak hemen geliştirmeye başlarlar :)

cancarlo

14.11.2020 21:46

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'da Şarkının Sadece Sevdiğimiz Yerlerini Listeye Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.