5.00 / 1 oy

Serdar Kuzuloğlu'nun arabası nedir yanıtını buldum

Serdar Kuzuloğlu'nun yılda 1-2 kere sürüyorum ve değiştirmeyi de düşünmüyorum dediği arabasını çok zamandır merak ediyordum ve kendisi de bu sorunun yanıtını bir türlü yazmıyordu. Bugün seyrettiğim bir videoda ise bu sorunun cevabını ağzından kaçırmış ve ben de merakımı gigidermiş oldum. Araba sürmeyi seven birisi olsaydım bugün gider Porsche alırdım sözleri çok tepki çekmişti ama ben bilgi birikimi ve anlatma gayreti yönünden bu adama çok saygı duyduğum için yine vardır bir bildiği diyorum.

Serdar Kuzuloğlu'nun arabası ise bir Porsche değil. Kendisi de söylediği gibi daha hesaplı bir aile aracı. Nereden biliyorsunuz diyenler Carviser kanalında Fahir Talib ile birlikte çıktıkları Porsche 911 sürüş tecrübesibde kendi ağzından duyabilirler. 5 silindir araç kullanmasından sonra da söylediği gibi Serdar Kuzuloğlu'nun aracı Volvo S60. Özellikle konfor ve tasarım olarak 2005-2009 arası ürelen kasalarını ben de beğendiğim için güzel bir seçim olduğunu düşünüyorum ve saygı duyuyorum.

izzet

05.04.2020 20:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Serdar Kuzuloğlu'nun arabası nedir yanıtını buldum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.