5.00 / 1 oy

Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları

Çamaşır yıkarken karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de kıyafetlerin renklerinin birbirine karışması. Doğru olup olmadığına tam olarak emin olmadığım bir bilgiyi hem sormak hem de paylaşmak istiyorum. Bazı kıyafetler sadece renk vermiyormuş, kumaş yapılarına göre bazı kıyafetler renk çekebiliyormuş. Dolayısıyla yeni aldığınız kıyafetin renginin diğerlerine geçmesinden endişe ederken aslında eski kıyafetlerinizin de renk alması durumu olabiliyor. 

Çamaşır makinesi çalıştırırken sadece bir iki kıyafet için makinenin çalışmaması su israfını önlemiş olur. Fakat tek başına yaşayan kişiler için çamaşır makinesinin dolmasını beklemek çok uzun bir vakit alacağı için koyu renkli kıyafetler ile açık renkli kıyafetleri aynı anda yıkamak durumunda kalabiliyorlar. İşte bu durumlarda renklerin birbirine karışmaması için üretilmiş olan mendiller çok işe yarıyor. 

Rossmann’da satılan Domol Renk Ayırıcı Bez, bu konuda benim imdadıma her daim yetişiyor. İçinde 24 adet mendil var. Fiyatı da çok uygun. Tek yapmanız gereken renginin değişmesinden tereddüt ettiğiniz kıyafet bulunuyorsa bu mendilden bir adet kıyafetlerin arasına atmak. Gerisini Domol Renk Ayırıcı Bez hallediyor. Farklı markaların farklı isimlerde aynı işlevi yapan ürünleri bulunuyor. Rossmann’daki bu ürünü beğenmez ya da bulamazsanız diğer ürünleri de deneyebilirsiniz.   
 

baal

11.01.2021 23:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.