5.00 / 1 oy

Pet Sematary - Hayvan Mezarlığı (2019)

Hayvan Mezarlığı, bence Stephen King'in yazdığı en iyi 2 romandan birisidir (diğeri de IT), 1989 yapımı olan film de o zamanın görsel teknolojileri dikkate alındığında çok başarılı bir filmdi. 2019 yapımı hayvan Mezarlığı ise ne gerek vardı ki remake yapacak diye yılın gereksiz bulduğum filmlerinden birisiydi. Nasıl IT filminin remake'inde haksız çıkmamla mutlu olduysam, bu sefer de yine beni haksız çıkarttıkları için çok mutlu oldum, çünkü film kısaca "olmuş". Filmin girişinde de bir flashforward sahne ile işin nerelere varacağını göstermişler, bence sadece buna gerek yoktu o kadar. Bir de filmin sonu girişinden verildiği için spoiler olmadığını düşünerek filmin devamının gelip gelmeyeceğini merak ediyorum.

Not: internetteki kötü yorumların da farkındayım ama linç olma pahasına bu filmi tavsiye ediyorum, özellikle de ilk filmi izlemiş ve beğenmiş olanlara

denizil

16.07.2019 11:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Pet Sematary - Hayvan Mezarlığı (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.