5.00 / 1 oy

Office 2016 için hangi MathType sürümünü kullanmalıyım?

Eski Microsoft Office ile sorunsuz olarak kullandığım bir Mathtype programım vardı, Word içerisinde üstteki menüden inline olarak eşitlik ekleyebiliyordum ve lisans problemi de yoktu. Bilgisayara Office 2016 kurunca mathtype üstteki menüden kayboldu, ama hala start menüsünden bularak çalıştırabiliyorum ve bağımsız bir penere olarak açarak yazdığım eşitlikleri kopyalayıp word'e yapıştırabiliyorum.

Mathtype menüsünün word menüsü içinde görünmemesinin eski bir sürüm kullanıyor olmamdan kaynaklandığını düşünüyorum, internetten kendi sayfalarını açıp baktım son sürümlerini satın almak için ama google docs ile uyumlu bir yazılım geliştirmişler ve aktivasyon işlemlerini de çözemedim. Mathtype 6 sürümü ise 6.9a ve 6.9b olarak farklı yerlerde iş görür ve görmez diye farklı yorumlar almış. 6 sürümünün son versiyonunu ücretli olarak satın almayı denesem işimi görür mü acaba?

hazal67

02.10.2020 07:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Office 2016 için hangi MathType sürümünü kullanmalıyım?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.