5.00 / 1 oy

Nuri Bilge Ceylan filmleri nereden izlenebilir?

Nuri Bilge Ceylan filmlerini (imdb'de 8 adet uzun metraj film görünüyor) topluca tek bir yerden izlemek istiyorun. Netflix, Amazon Prime Video, BluTV ve Exxen gibi dijital platformlarda görebildiğim kadarıyla bu filmler yok. Tümünün DVD'sini de satın almak istemiyorum, en azından Google Play gibi kiralanarak izlenebilen filmler olsun istiyorum. Bu filmleri evdeki akıllı televizyona kurarak izleyebileceğim bir dijital platform var mıdır?

Edit: Mubi'de 3 adet filmini buldum. En azından bir yerden başlamış oluruz diyerek kendi cevabımı kendim veriyorum. Mubi'deki Nuri Bilge Ceylan filmleri ile ilgili bir link hazırlamışlar, doğrudan şu sayfaya girdiğinizde aşağıdaki flmler izlenebilir olarak görünüyorlar.

- Ahlat Ağacı (2018)

- Kış Uykusu (2014)

- Bir Zamanlar Anadolu'da (2011)

Aslında Nuri Bilge Ceylan'ın filmleri hangi sıra ile izlenmelidir gibi bir başlık olsaydı hiç olmazsa o sırayla başlamış olurdum. Artık 2011'den başlayarak bulabildiğim tüm filmlerini izleyeceğim.

Edit 2: Sayfanın altında diğer filmleri de var, o zaman bütün flmleri Mubi'den izlenebiliyor mu yani yoksa bunlar sadece yönetmenin filmleri hakkında bilgi vererek fragmanları mı izlemenizi sağlıyor anlamadım? Bir deneme üyeliği yapacağız o zaman anlamak için.

nuri bilge ceylan mubi

Edit 3: Filmleri vimeo'dan da satın alınabiliyormuş

Edit 4: Bein Connect'te de varmış filmleri.

bugra08250

08.01.2021 16:27

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nuri Bilge Ceylan filmleri nereden izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.