5.00 / 1 oy

Netflix'teki Mükemmel Gerilim Filmi Unfriended

Unfriended: Dark Web olarak geçiyor filmin tam adı, filmi açmadan önce imdb puanına bakınca pek de izlemek istememiştim ama yatmadan biraz bakar, sarmazsa da yatar uyurum demiştim. Film 15. dakikasından itibaren sizi öyle bir kitliyor ki öyle böyle değil, bitirinceye kadar da şekilden şekile giriyorsunuz. Gece gece uykum olmasına rağmen filmin temposundan yatamadım ve uyku falan da kalmadı. Spoiler vermeden biraz filmden bahsedelim.

Unfriended aslında 2014 yılında yayılanan bir gerilim filmiymiş, şlk film sanırım Netflix'te de olmadığı için dışarıdan bulup izleyeceğim ben de. Bu filme ise Unfriended 2 desek sanırım daha doğru olur. Tüm film bir mac bilgisayarın ekranı olarak geçiyor ve her şey real time ve olabildiğinde gerçekçi olarak hazırlanmış.

Netflix'teki muhtemelen çoğu korku ve gerilim filmini izlemiş birisi olarak izlediğim en iyi filmlerden birisiydi diyebilirim. Filmin imdb puanına hiç bakmayın, sağda solda okuyup spoiler de yemeyin ve ilk fırsatta izleyin derim. İlk filmi de izledikten sonra görüşlerim olumlu olursa onu da aşağı yorum olarak bırakırım.

ömer123

09.09.2020 01:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'teki Mükemmel Gerilim Filmi Unfriended

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.