5.00 / 1 oy

Monster notebook tavsiye eder misiniz?

Ben de artık bir PC değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorum  ve hangi markanın hangi modeli varmış, tasarımı nasılmış ve genel anlamda kullanıcılarının yorumları olumlu mu yoksa olumsuz mu diye araştırıyorum. Sitede de hemen her marka hakkında genel olarak olumsuz yorumlar okudum ve paramla da rezik olmak istemiyorum. Bütçe olarak 15-20 bin lira arasında i7 ya da i9 işletim sistemli sağlam bir notebook satın almak istiyorum. Sağlam notebook'tan kastım ise 5-8 yıl arası kullanabileceğim bir bilgisayar. Az da olsa oyun oynuyorum, video render etmek vb gibi ihtiyaçlardan da ötürü üzerinde kaliteli bir ekran kartı olmasını isterim. Ekran boyutu olarak da 15" klasik bir notebook ekranı istiyorum.

Monster notebook'ları konusunda hiçbir deneyimim ya da bilgim yok, sadece sürekli olarak reklamlarında bahsettikleri oynayamadığın oyun olursa geri getir kampanyalarını biliyorum. Ama bu ne kadar taahhüttür ya da ne kadar işlevseldir açıkçası emin olmadığım için satın alma referansı olarak da dikkate almıyorum. Ben kullanıcı memnuniyeti ve garanti konusunda üzmeyecek, parasının karşılığını her anlamda verecek kaliteli bir donanım satın almak istiyorum. Hatta mümkünse freedos olarak satın almak ve malware vs ile de uğraşmak istemiyorum.

Aranızda monster notebook kullananlar var ise olumlu yorumlarını ya da şikayetlerini gerekçeleri ile belirterek bu markanın bilgisayarlarını satın almayı tavsiye edip etmeyeceklerini söyleyebilirler mi?

will23

09.01.2021 19:57

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Monster notebook tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.