5.00 / 1 oy

Mi Mijia Akıllı Taşınabilir Hava Pompası Yorumlarım

Şehirlerarası araba sürerken oldum olası yenemediğim iki tane korkum vardır, bir tanesi ıssız bir yerde akünün bitmesi, diğeri de arabanın tekerinin inmesi ya da patlaması. Ben taşınabilir akü projesi olsa ne güzel olur diye düşünürken beklenen proje diğer taraftan geldi: Mi Mijia Akıllı Taşınabilir Hava Pompası :)

Geçtiğimiz günlerde hepsiburada'da indirimde görünce merak edip sipariş verdim bu ürünü, henüz elime gelmese de ürün hakkında bilgi vermek istedim. Mi Mijia Akıllı Taşınabilir Hava Pompası, adından da anlaşılabileceği gibi taşınabilir bir şarjlı pompa ve bisikletler, motosikletler ve arabalar için lastikleri indiğinde hem basınç kontrolü yapabiliyor, hem de inen lastiği şişirebiliyor. Geceleri karanlıkta lastiğin tıpasını bulma zorluğu çekmeyin diye bir adet ufak ışık da eklemişler. 300 TL gibi bir fiyata internette bu ürünü bulabilir ve aracınızın bagajına atıp lazım olursa diye bulunmasını sağlayabilirsiniz. Olmadık yerde lastiğimin inmesinden ve saatlerce kurtarıcı beklemesindense makul bir tutara yapılabilecek bir çeşit sigorta olarak düşündüm ve satın alarak aracın bagajına attım. Sadece otomobil değil, bisiklet ve motorsiklet sahipleri için de bagajda bulunması gereken eşyalardan birisi olarak değerlendiriyorum.

yildirim.ergun

09.05.2020 12:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mi Mijia Akıllı Taşınabilir Hava Pompası Yorumlarım

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.