5.00 / 1 oy

Matrix 4 Resurrections Vizyona Giriş Tarihi Nedir?

Matrix efsanesinin 4. ve yeni filmi olan Matrix Resurrections filmi, 1999 yılında başlayan mükemmel üçlemenin ardından devam ediyor. Önceki filmleri ve çıkış tarihlerini hatırlayalım önce:

- The Matrix (1999)

- The Matrix Reloaded (2003)

- The Matrix Revolutions (2003)

İlk Matrix filmlerinin hem senaryo, hem de görsel efektler olarak sinemaya yeni bir boyut kazandırmış olduğunu düşünürsek 4. filmin de heyecanla beklenmesi şaşırtıcı olmuyor. Ancak zaten sona ermiş olan bir hikayenin daha öncesini mi ya da daha sonrasını mı anlatacaklar ve senaryosu nasıl olacak asıl merak edilen soru bu ve bu sorunun yanıtını da Matrix 4'ün ilk fragmanında göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda görmeyi beklediğimiz isimler yerlerini koruyorlar. Neo rolünde Keanu Reeves, Trinity rolünde Carrie-Anne Moss yer alıyor. Ayrıca filmin künyesinde Neil Patrick Harris (How i met your mother izleyenler iyi tanır) gibi sürprizler de var.

4. Matrix filmi olan Matrix Resurrections filminin yönetmenliğini, önceden Wachowski Brothers olarak anılan kardeşlerden Lana Wachowski'nin yapacağı duyuruldu. Filmin vizona giriş tarihi ise 22 Aralık 2021 olarak belirlendi.

Not: Matrix'in aslen bir çizgi roman olduğundan ve hikayesinin Wachowski kardeşler tarafından kaleme alındığını da ekleyelim.

farukeczanesiiiiii

05.02.2021 02:50

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Matrix 4 Resurrections Vizyona Giriş Tarihi Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.