5.00 / 1 oy

Mac'te DOCX Uzantılı Word Dosyaları Nasıl Açılır?

Çoğunlukla Windows işletim sistemli bir PC'de günlük işlerimi hallediyorum ama daha keyifli çalışmalar için az uygulama yüklediğim bir Macbook Air kullanıyorum. Mac'te de microsoft office programları kurmak mümkün olsa da lisans ücreti verip de ikini bir office satın almamak için word ve excel gibi programları pc'de kullanmaya devam ediyorum.

Mac'te çalışırken bir mail geldiğinde ve ekinde de docx uzantılı bir dosya varsa diğer bilgisayara geçmek artık sinir bozmaya başladı ve Microsoft Office dışında sürekli varlığından bahsedilen ofis programlarından birisini Mac'e kurarak doc ve docx (hatta xlsx ve pptx uzantılı dosyaları da) uzantılı dosyaları Mac'ten de düzenleyebilmek istiyorum. App Store'dan ücretsiz olarak indirebileceğim bir ofis uygulaması önerebilir misiniz bana?

cancarlo

26.09.2020 08:37

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Ocak 2022 10:10
    0

    sorduktan sonra cevap gelmeyince güncelleme de yapmamışım. lisanslı olarak mac için office satın alarak bu problemi çözdüm

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mac'te DOCX Uzantılı Word Dosyaları Nasıl Açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.