5.00 / 1 oy

Lastik oteli (lastik depolama) hizmeti tavsiye

Apartmanınızda size ait bir depo yoksa lastik saklama işlemi işkence olabiliyor. Hele bir de aile ferdi sayısına bağlı olarak araba sayısı da artınca lastikleri nerede ve nasıl saklayacağınızı şaşırıyorsunuz. Ayrıca evinizde ya da işyeri deponuzda lastik saklamak için yeterli yeriniz olsa bile lastikleri gelişigüzel saklayamıyorsunuz. Lastiklerin muhakkak dik bir şekilde durması gerekiyor (arabada durduğu şekliyle), kesinlikle yatay olarak üstüste gelecek şekilde koymamanız lazım. Hal böyle olunca lastik değiştirmek için kaliteli bir yer aramak yanında bir de lastik oteli ya da diğer adıyla lastik depolama hizmeti veren bir yer bulmak önemli. Burada dikkat etmek gereken nokta güvenilir bir yer olması lazım lastiklerinizi saklaması için emanet ettiğiniz yerin. Sonra bir gecede bir bakmışsınız lastikleriniz gitmiş (yapılan şeyi hazmedemediğinize mi yanarsınız yoksa artık her şeyin pahalı olduğunu düşünürsek 4 lastiğin birden tekrar alınması gerektiğine mi karar vermek zor..).. 

Her zaman lastik değiştirme ve lastik oteli hizmeti aldığımız işletme covid-19 salgınına yenik düşüp kapanınca şimdi yakınlarda güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir lastikçi arıyorum. İstanbul-Beşiktaş’a yakın olan, bahsettiğim özelliklerde bir lastikçi varsa tavsiye edebileceğiniz, sevinirim.  

 

orhan47

10.12.2020 20:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Lastik oteli (lastik depolama) hizmeti tavsiye

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.