5.00 / 1 oy

Lastik Jantları İçin Ne Bakım Yapılır?

F30 kasa BMW 3 serisi kullanıyorum, arabamı çok sık yıkatan birisi değilim ama yıkattığım zaman arabanın görünüşünün ve verdiği hissin değişmesi çok hoşuma gidiyor. Yine de kapalı garajım olmadığı için iş yerimde de evimde de yağmur yağsa araba çamur içinde kaldığı için ortalama olarak ayda bir kere araba yıkatıyorum. Araba yıkatıldığında da jantlara yapılan silme işlemleri sonucunca jantların parlaması çok hoş duruyor ama araba kirlenir kirlenmez bu parlama hissi gidiyor.

Sanki benden başka herkesin arabası sürekli olarak çok temiz ve parlıyor gibi geliyor bana, özellikle passat ve c serisi sahiplerinin araçlarının jantları için ne kullandıklarını çok merak ediyorum. Herkes her gün araba yıkatıyor olamaz ama benden başka neden herkesin arabasının jantları sürekli olarak parlarken benimkiler hemen soluyor ve kirli görünüyor? Arabanızın jantları ve güzel görünmesi için özel bir bakım yapıyorsanız ne kullandığınız ve nasıl kullandığınızla ilgili bilgi verebilir misiniz?

xenix

26.09.2020 14:36

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Lastik Jantları İçin Ne Bakım Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.