5.00 / 1 oy

Korna çalınan arabayla ışıklarda yan yana gelmek

Bir önceki ışıklarda ya da yolda önünüzde olan ve korna ya da selektör ile bir şekilde uyarmış olduğunuz araç ile bir sonraki ışıklrda yan yana gelince ne yapıyorsunuz? ben açıkçası ne olur ne olmaz diye tam olarak sıfır hizasına yanalmamaya özen gösteriyorum, hele ki bir de arkasındayken tepkimi aşırı bir sinirle yerine getirdiysem bu ihtiyat payını muhakkak koyuyorum. Önünde kalacak şekilde yanaşmak çok işe yaramıyor çünkü o da kolayca kendini yanınıza hizalayabiliyor ama hafif yan arkasında kalınca geri geri yanınıza yanaşması pek ihtimal değil, zaten yapıyorsa geçmiş olsun.

Eğer tam olarak hizanızı ayarlayamadınız ve yan yana tam olarak hizalanmak durumunda kaldıysanız da tam yanına gelmeden hızlıca bir kişilik tespiti yapmanız gerek. Arabada tek bir kişi varsa gene sıkıntı az sayılır ama futbol takımı amigolarına denk geldiyseniz geçmiş olsun.

Bir de siz haklı olmanıza rağmen arkanızdan selektör korna yapan tipler vardır, arabanızda da kalabalıksanız ışıklarda aynı numarayı siz de onlara çekebilirsiniz.

Önemli not: Ama bütün bunların sadece bir şaka oldıuğunu aklınızdan çıkartmayın ve sakın kavga ya da tartışma gibi şeylere girmeyin. Unutmayın ki deveden büyük fil vardır ve başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanar.

manyakteyo

27.08.2019 19:34

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 19 Eylül 2019 13:19
    2

    Eğer size korna çalan bir kişiyle ışıklarda yanyana gelsiyseniz muhtemelen sizi fark etmemiş gibi sağa sola baktığını fark edeceksiniz. bu tip durumlarda kavga çıkartmadan gülme imkanı elde edebilirsiniz, yeşil yanınca kısa bir düt yaparak selam verebilirsiniz mesela :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Korna çalınan arabayla ışıklarda yan yana gelmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.